Європейські країни продовжують допомагати Україні відбивати повномасштабну російську агресію. Однак слід розуміти, що Євросоюз живе в дещо іншому темпі, ніж Україна, тому ті чи інші рішення щодо військової допомоги можуть затримуватись.

Незважаючи на це, Україна не тільки отримує зброю від Заходу, а й будує збройові підприємства всередині країни. Про це в інтерв’ю “Телеграфу” заявив громадський діяч Дмитро Корчинський.

За його словами, німецько-французькі оборонні підприємства відкривають філії в Україні і чимало зброї вже виробляється на території нашої країни. Також Корчинський наголосив, що ще рік тому неможливо було уявити, що німецькі танки будуть на території Курської області.

Крім того, до кінця року Україна має отримати від Європи 50 млрд доларів за декларацією, підписаною у Вашингтоні під час сесії ООН. Йдеться про кошти із заморожених активів РФ. Водночас Корчинський пояснив, що Захід ухвалює рішення, перебуваючи в іншому темпі, ніж Україна.

“Ми просто живемо в різних темпах. Для України кожен день значить дуже багато. Європа перебуває в іншому темі ухвалення рішень і для них три роки – це надзвичайно швидко. За три роки вони зробили дуже велику еволюцію в своїх підходах і це майже миттєво для них. Будемо надіятися, що вони прискоряться”, – сказав Корчинський.

Також громадський діяч розповів про можливість перевороту в РФ. За його словами, звичайне населення Росії не збирається повставати проти путінського режиму, але це може зробити найближче оточення диктатора.

“Зараз вони ще в достатньо нормальних кондиціях. Вони ще не розуміють, хто гарантує їм власність у разі зміни режиму. Але настане такий час, коли вони зрозуміють, що все дуже погано і треба щось міняти. І це будуть саме ті люди, які в найближчому оточенні Путіна”, – зазначив Корчинський.

Нагадаємо, вже наступного року Повітряні сили ЗСУ можуть отримати чергову партію західних винищувачів. Йдеться про французькі Mirage 2000. За попередніми даними, доставку літаків заплановано на перший квартал 2025 року.

Раніше повідомлялося, що лідери країн G7 у червні домовилися про колективну позику України в розмірі 50 млрд доларів, підкріплену майбутніми доходами від заморожених російських активів.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *