Податкова почала формувати перелік платників податків “з високим рівнем дотримання податкового законодавства”. Вже на початку грудня кожен підприємець зможе перевірити, чи включили його до переліку. 

Про це на своїй сторінці в Telegram написав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Так, на сайті “Територія високого рівня податкової довіри” платники зараз можуть ознайомитись з інформацією, як долучитися до переліку та які переваги можна отримати, перебуваючи в ньому,  а згодом з розрахованими середніми показниками критеріїв у розрізі регіонів, видів економічної діяльності, груп платників податків та періодів.

Наприклад, для юросіб на загальній групі оподаткування треба відповідати таким критеріям: 

  • Рівень сплати податку на прибуток повинен дорівнювати або перевищувати середній по галузі за останні 4 квартали
  • Рівень сплати ПДВ має бути рівним або вищим від середнього по галузі за останні 12 звітних періодів
  • Рівень заробітної плати повинен бути не меншим за середню заробітну плату по галузі в регіоні, помножену на коефіцієнт 1.1 за останні 4 квартали, за умови наявності мінімум п’яти працівників

Платники можуть уточнити свої показники на початку грудня та дізнатися чи увійдуть до Переліку в своєму електронному кабінеті. “Не зайвим буде нагадати, що підприємства, які будуть включені до Переліку, отримають низку переваг в адмініструванні податків, зборів і платежів. Йдеться про мораторій на проведення документальних перевірок, окрім деяких їх видів. Також буде скорочено строки камеральних та документальних перевірок при отриманні бюджетного відшкодування та строки надання індивідуальних податкових консультацій. Для таких платників спрощується механізм взаємодії з податковою, оскільки для кожного з них буде визначено комплаєнс-менеджер з метою підвищення якості їх обслуговування”, – написав Гетманцев. 

Як повідомляв OBOZ.UA, українські суди скасували 88% штрафів, накладених ТЦК за порушення правил військового обліку. Найчастіше – через порушення процедури чи недоведеність правопорушення.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *